Hakkımızda

Siz Rahat Rahat Çalışın Diye…

NEDEN TUĞRAOSGB ?

Tuğra ortak sağlık güvenlik birimi iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetleri vermek amacıyla 12.12.2012 tarihinde kurulmuştur.

Uzman kadrosu ile doğru, eksiksiz, iş güvenliği kanunu ve uluslararası standartlara uygun hizmet vermektedir.Tuğra OSGB, sektöründe yer alan haberlerin doğruluğunu kanıtlar nitelikte iş yaşamını kolaylaştırıcı tedbirler alarak, işçilerin rahat bir şekilde çalışmaları için olanak sağlamaktadır.

İş Sağlığı ve İş Güvenliği danışma hattından konuya dönük tüm soru ve sorunlarınıza sağlam ve kalıcı çözümler getirmektedir. Tuğra OSGB faaliyetlerini sürdürürken, iş güvenliğinin ve sağlığının zorunluluktan ibaret olmadığını aksine sağlık için gereklilik olduğunu vurgulamaktadır.

Yeniliklere daima açık olan Tuğra OSGB, müşteri odaklı çalışmaları ile kalitesini ve işine verdiği önemi her geçen gün büyüyen müşteri portföyü ve çalışan sayısıyla kanıtlamış bulunmaktadır.

Yılda ortalama 800 risk analizi, 800 acil eylem planı, 6000 sağlık raporu ve 28000 saat saha çalışması gerçekleştirmekteyiz. Sizler adına İş Sağlığı ve İş Güvenliği alanına dair herşeyi takip etmek ve çözüm ortaklarımızı değişiklere hazırlamak adına hep yanınızdayız.

Siz rahat rahat çalışın diye…

TUĞRAOSGB  MİSYONUMUZ

Tuğra Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak, ülkemizde hızla gelişen iş sağlığı ve iş güvenliği alanında payımıza düşen sorumlulukları hakkıyla yerine getirmeyi hedeflemekteyiz. İş sağlığı ve iş güvenliği alanında çalışmaları ile fark yaratan, yeniliklere açık, sektöründe farklı yaklaşımları kullanan bir firma olmak öncelikli amacımızdır.

TUĞRAOSGB  VİZYONUMUZ

2012 tarihinde sektöre adım atan TUĞRA OSGB, çalışmalarında olduğu gibi sektöründe de sağlam adımlarla ilerlemektedir. İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarını yerine getirirken öncelikli amacı her zaman çalışanlar için güvenli ve ergonomik bir çalışma ortamı sağlamaktır. Bu çalışmaları yürütürken, çalışanların muhtemel risklere ve önlemlerine karşı maksimum düzeyde bilgi sahibi olmaları için eğitime büyük önem vermektedir. İş sağığı ve güvenliği yasası ile ülkemizde sektör ayrımı yapılmaksızın tüm çalışanların iş kazaları ve meslek hastalıklarından uzak bir çalışma ortamında çalışmaları hedeflenmektedir. Tuğra OSGB iş sağlığı ve iş güvenliği alanında yaptığı bütün çalışmalar ile bu hedef desteklemektdir

WHATSAPP'DAN BİZE ULAŞIN whatsapp